مجموعه هوبر شما را به خرید بهترین محصولات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت لباس کار و کفش ایمنی تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

کفش ایمنی الکترواستاتیکی مناسب چه مشاغلی است؟آیا کفش ایمنی هادی و کفش ایمنی الکترواستاتیکی مشابه هستند؟ضرورت استفاده از لباس های ضد الکتریسیته ساکنانتخاب سایز مناسب برای خرید لباس الکترواستاتیکیخرید لباس کار و کفش ایمنی از تبریز
قیمت لباس کار و کفش ایمنی تبریز

 

در این مقاله، با یکی از برترین تولیدکنندگان داخلی کفش ایمنی و لباس کار تبریز آشنا می شویم. همچنین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت لباس کار و کفش ایمنی تبریز را نیز بررسی خواهیم کرد. در طی چند سال اخیر، با ظهور تعداد بسیار کثیر تولیدکنندگان داخلی، ایران توانسته به یکی از کشور های صادر کننده تجهیزات ایمنی تبدیل شود. یکی از این تولیدکنندگان موفق، بازرگانی هوبر است.

محل فعالیت هوبر، تبریز است اما طی چند سال اخیر، این مجموعه موفق به صادرارت محصولات با کیفیت خود به دیگر شهر ها نیز شده است. در این مطلب می توانید در خصوص صادرات کفش ایمنی به عسلویه بخوانید. چرم استفاده شده در رویه کفش های ایمنی این مجموعه، طبیعی و از چرم های مرغوب تبریز است. چرم تیریز، یکی معروف ترین و ممتاز ترین چرم های موجود در بازار به شمار می رود.

قیمت لباس کار و کفش ایمنی تبریز این مجموعه، یکی از کمترین قیمت های موجود در بازار فروش تجهیزات ایمنی است. تنها کافی است تا قیمت های تعیین شده این مجموعه را با دیگر تولید کنندگان داخلی و خارجی مقایسه کنید.

کفش ایمنی الکترواستاتیکی مناسب چه مشاغلی است؟

کفش ایمنی الکترواستاتیکی مناسب چه مشاغلی است؟

نام دیگر کفش ایمنی الکترواستاتیکی ، کفش ایمنی هادی برق است. این کفش ها مناسب افرادی هستند که در محیط کار خود، با جریان ها الکتریسیته در ارتباط هستند. برخی از محیط های شغلی مانند اتاق های ضد جرقه، خطرات الکتریکی می تواند باعث از دست رفتن جان افراد شود. به همین منظور، تهیه لباس کار الکترواستاتیکی و کفش ایمنی هادی برق بسیار اهمیت دارد. البته باید توجه داشته باشید که این کفش ها مناسب تمام محیط هایی که در آن ها جریان برق و الکتریسته در جریان می باشد، نیستند.

بلکه تنها محیط هایی خاص و حساس باید ار آن ها استفاده کنند. طراحی این کفش ها به گونه ای صورت گرفته تا بتوانند الکتریسیته ساکن در بدن را به زمین منتقل می کنند.در شرایطی، الکتریسیته ساکن در بدن می تواند باعث ایجاد جرقه و سپس آتش سوزی شود.

نباید اهمیت استفاده از کفش ایمنی الکترواستاتیکی را نادید بگیرید.

مشخصات فنی کفش ایمنی الکترواستاتیکی

یکی از استاندارد های مهم برای تولید کفش ایمنی، سر پنجه فلزی یا کامپوزیتی آن است. در تولید این کفش های الکترواستاتیکی، از هیچ اجزایی از جمله سرپنجه فولادی استفاده نشده است. نکته قابل توجه دیگر این است که در هنگام استفاده از کفش ایمنی رسانای الکتریکی، نباید از هیچ لباس یا جوراب پشمی، ابریشمی و نایلونی استفاده کنید. پشم، ابریشم و نایلون، خود می توانند باعث ایجاد بار های الکتریکی شوند. شما می توانید در چنین محیط هایی، از لباس هایی با جنس نخ استفاده کنید.

آیا کفش ایمنی هادی و کفش ایمنی الکترواستاتیکی مشابه هستند؟

همچنین دقت کنید که برای انتقال بارهای الکتریکی به زمین، کف کفش ایمنی هادی برق، باید کاملا با سطح زمین در ارتباط باشد. اگر بر روی سطح زمین، اشیایی نظیر پودر های مختلف، سنگ و… وجود داشته باشد، تخلیه بار الکتریکی به خوبی صورت نمی گیرد. در چنین موقعیتی، امکان انفجار و آتش سوزی وجود دارد. کفش ایمنی الکترواستاتیکی و کفش ایمنی مخصوص برای محیط های انفجاری، از خیلی لحاظ به یکدیگر شباهت دارند. اما این موضوع به این معنا نیست که می توان آن ها را به جای یکدیگر استفاده کرد.

ضرورت استفاده از لباس های ضد الکتریسیته ساکن

در مطالب بالا، در مورد اهمیت استفاده از کفش ایمنی الکترواستاتیکی در محیط کار توضیح دادیم. در ادامه با لباس های الکترواستاتیکی آشنا خواهیم شد. کارکنان مشغول به کار در صنایع نفت، پتروشیمی، ابزار نوری، الکترونیک و شیمی جز افرادی هستند که باید از لباس های الکترواستاتیکی استفاده کنند. چنین مکان هایی نسبت به الکتریسیته حساس هستند و در صورت مراقبت نکردن، ممکن است آتش سوزی هایی اتفاق بیفتد.

در هنگام تولید لباس های الکترواستاتیکی، باید ویژگی هایی را مدنظر قرار دهید. یکی از این ویژگی ها، جنس نخ مورد استفاده است. برای دوخت چنین لباس هایی، از نخ هایی استفاده می شود که رسانا باشند. ویژگی دیگر، مربوط به جنس پارچه استفاده شده است. پارچه مورد استفاده برای این لباس، باید از الیاف مصنوعی ضد استاتیک تولید شده باشند.

ممکن تولیدی منتخب شما از پارچه های ضد الکتریسیته ساکن برای تولید لباس ها استفاده کند اما نخ مورد استفاده، رسانا نباشد. در اینصورت ممکن است ناخواسته اتفاقات جبران ناپذیری پیش بیاید. تنها در صورتی که تمام استاندارد های لازم رعایت شوند، جان افراد به خطر نمی افتد.

موی افراد، یکی از مهم ترین منبع های تولید الکتریسیته ساکن است. بنابراین شما کارفرمایان، در هنگام تهیه لباس الکترواستاتیکی، نباید خرید سرپوش الکترواستاتیکی را فراموش کنید. این سرپوش به صورت کامل موها و پیشانی را می پوشاند و تا روی سینه را پوشش می دهد. 

نباید اهمیت استفاده از کفش ایمنی الکترواستاتیکی را نادید بگیرید.

اگر در خصوص حساسیت محیط خود اطلاعی ندارید، می توانید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

کفش ایمنی الکترواستاتیکی مناسب چه مشاغلی است؟

انتخاب سایز مناسب برای خرید لباس الکترواستاتیکی

لباس الکترواستاتیکی نیز، نوعی لباس کار به شمار می رود. در هنگام خرید لباس کار، باید تمام دقت خود را به کار بگیرید تا سایز مناسب را انتخاب کند. لباس های الکترواستاتیکی، به صورت لباس کار سرهمی به بازار عرضه می شوند. تعیین سایز مناسب برای خرید لباس الکترواستاتیکی، از لباس های دوتکه نیز حساسیت بیشتری دارد.

لباس کار مناسب شما نباید کاملا فیت تن یا آزاد و رها باشد، این لباس نباید در ساعات کاری باعث محدودیتهای فیزیکی شود.

 بهتراست برای انتخاب سایز دقیق لباس کار، از جدول سایز بندی لباس استفاده کنید. با کمک جدول سایز بندی موجود در این مطلب، سایز مناسب خود را بیابید.

خرید لباس کار و کفش ایمنی از تبریز

لباس کار و کفش ایمنی از مهم ترین تجهیزات محیط کار به شمار می روند. در این مقاله سعی کردی یکی از مهم ترین تجههیزات ایمنی را به شما عزیزان معرفی کنیم. بازرگانی هوبر، یکی از تولید کنندگان فعال در تبریز، توانایی تولید لباس کار الکترواستاتیک و کفش ایمنی هادی برق را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت لباس کار و کفش ایمنی تبریز و متریال به کار رفته در این محصولات، می توانید از طریق شماره های درج شده با ما ارتباط برقرار کنید.

تماس ایزوگام هوبر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقــای بـــاهـــر

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09195437669

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه هوبر شما را به خرید بهترین محصولات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *