مجموعه هوبر شما را به خرید بهترین محصولات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

با کیفیت ترین لباس کارهمراه با چاپ لوگو

آنچه در این مقاله می خوانید...

لباس کار همراه با چاپ لوگوکیفیت لباس کار لوگو دار
با کیفیت ترین لباس کارهمراه با چاپ لوگو

 

با کیفیت ترین لباس کارهمراه با چاپ لوگو یک از چندین خدمتی است که در این مرکز ارائه می گردد .اکثرا دیده می شود که ، کارمندان یک شرکت ، کارخانه ، دفتر و یا به طور کلی یک ارگان ، همگی لباس های مشابهی بر تن دارند . این کار علاوه بر آراستگی ظاهری محیط کار ، باعث می شود تا افراد با توجه به نوع شغل ، از ایمنی لازم در حین کار برخوردار باشند . هم چنین پوشیدن لباس کار یک شکل افراد ، بیانگر نام و برند شرکتی است که ، در آن مشغول به کار می باشند .

تنها فاکتور مهم در انتخاب و تهیه لباس کار ، نباید صرفا بحث ایمن بودن آن باشد ؛ بلکه باید ظاهر زیبایی نیز داشته باشد . بسیاری از مدیران اقدام به خرید عمده لباس کار کرده و آن ها را در اختیار کارمندان خود ، قرار می دهند .

لباس کار همراه با چاپ لوگو

لباس کار همراه با چاپ لوگو

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد ، یکی از فاکتور های مهم در رابطه با لباس کار ، آراستگی ظاهری آن می باشد . بسیاری از صاحبان کارخانه و یا شرکت ها ، به این منظور افرادی متخصص و آموزش دیده در زمینه مد و طراحی لباس را ، استخدام کرده

تا لباسی آراسته و مرتبط با فعالیت های کلی شرکت ، برای کارکنان طراحی کنند . با کیفیت ترین لباس کارهمراه با چاپ لوگو می تواند به عنوان یک نمای خوب از شکرت شما را در ذهن ها حک کند

این طراحی ها می توانند شامل ترکیب رنگ هایی خاص شود ، که هر کدام از رنگ های به کار رفته در لباس ، سمبل مفهومی خاص باشند . هم چنین می تواند لوگویی را نیز طراحی کرده ، که به شرکت و ماهیت کلی آن مربوط باشد .

لوگو چاپ شده بر اکثر لباس کار ها ، لوگو و نماد تجاری اصلی شرکت می باشد .

این کار باعث می شود تا کارکنان شرکت مذکور ، پس از پوشیدن این لباس کار ها ، از سایر افراد متمایز شوند . حتی در برخی از شرکت ها ، لباس کار بخش های مختلف نیز ، با یکدیگر متفاوت می باشد . لوگویی که طراحی شده ، می تواند بر قسمت های مختلفی از لباس ، چاپ شود . می توان آن را در قسمت پشتی لباس ، روی سینه ، در قسمت سر آستنی ها ، پایین مقنعه ، . . . چاپ کرد .

پروسه چاپ کردن لوگو ، می بایست با روشی صورت گیرد که ، پس از هر بار شست و شو ، کم رنگ و یا پاک نشود .

لباس کار همراه با چاپ لوگو

کیفیت لباس کار لوگو دار

علاوه بر آراستگی ظاهری ، پارچه استفاده شده در دوخت لباس کار نیز ، از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد . لباس کار می تواند نوعی لباس ایمنی ، محسوب شود ( با توجه به ماهیت شغل فرد ) ؛ از همین رو جنس پارچه و نوع دوخت نیز ، باید با توجه به شغل فرد ، انتخاب شود . به عنوان مثال ، شرایط آب و هوایی منطقه ای که شرکت در آن قرار دارد ، تاثیر بسیاری در انتخاب جنس پارچه و نوع دوخت لباس کار دارد .

تماس ایزوگام هوبر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقــای بـــاهـــر

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09195437669

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه هوبر شما را به خرید بهترین محصولات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *