مجموعه هوبر شما را به خرید بهترین محصولات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید بی واسطه انواع کفش ایمنی | مرکز فروش مستقیم کفش ایمنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت بین کفش های ایمنی ساق کوتاه و ساق بلندنکات مهم برای خرید کفش ایمنیمرکز فروش مستقیم کفش ایمنی
خرید بی واسطه انواع کفش ایمنی

امروزه خرید بی واسطه انواع کفش ایمنی از طریق تولیدی های مختلف بسیار راحت و آسان است اما پیدا کردن تولیدی که بتواند دقیقا همان کفش ایمنی را تولید کند که مطابق با خواسته های شما باشد، کمی سخت است.
ما در هوبر با به کارگیری بهترین تولید کنندگان سطح کشور، توانایی این را داریم که لباس های کار و کفش های ایمنی شما را دقیقا مطابق با خواسته تان تولید کنیم.
یکی از مواردی که بسته به نظر کارفرما میتواند تغییر کند، ساق کفش های ایمنی است. کفش های ایمنی به دو صورت کفش های ایمنی ساق کوتاه و ساق بلند عرضه می شوند. بسته به نوع شغل شما، وسایل و ابزاری که در طول روز با آن ها در ارتباط هستید، ساق کفش ایمنی قابل تغییر است.
خطرات و حوادث محیط کار بسیار زیاد هستند، حداقل کاری که می توان برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به بدن انجام داد، استفاده از کفش ایمنی مناسب است. باید خطرات محل کار خود را به دقت بررسی کنید و با توجه به آن ها، کفش ایمنی مناسب با شرایط کاری خودتان را انتخاب کنید.

نکات مهم برای خرید کفش ایمنی

تفاوت بین کفش های ایمنی ساق کوتاه و ساق بلند

کفش های ایمنی ساق بلند از نظر سال ساخت، بسیار قدیمی تر از کفش های ایمنی ساق کوتاه هستند. استفاده از کفش های ایمنی ساق بلند برای هر شغلی که احتمال آسیب دیدن ساق پا را دارد، الزامی است. افرادی که مشغول در صنایع خودرو سازی، جوشکاری، آهنگری، معدن، عمران و نفت هستند، باید از کفش های ایمنی ساق بلند استفاده کنند.
واضح است که کفش های ایمنی ساق بلند بیشترین محافظت را از مچ پا دارند، اما این موضوع به این معنی نیست که کفش های ایمنی ساق کوتاه محافظت خوبی از مچ ندارند. هر دو این کفش ها قابلیت محافظت خوبی از مچ پا دارند، از این نظر تفاوتی میانشان وجود ندارد. انتخاب شما برای پوشیدن کفش ایمنی ساق کوتاه یا ساق بلند، فقط به خطرات محیط کار شما مربوط می شود.
کفش ایمنی ساق کوتاه نیز همانند کفش ساق بلند، به دلیل جنس زیره در مقابل لیز خوردن، مواد اسیدی و روغنی بسیار مقاوم است. کفش های ایمنی ساق کوتاه بیشتر مناسب نگهبانان، مهندسان و افرادی است که در محل کار نسبتا ایمنی مشغول به کار هستند.
به صورت کلی، تمام کفش های ایمنی استاندارد قابلیت مقاومت در برابر فلز مذاب، مواد شیمیایی، خطرات الکتریکی، لغزش ها و تغییر دما را دارند.

 

نکات مهم برای خرید کفش ایمنی

نکات مهم برای خرید کفش ایمنی

در هنگام خرید کفش ایمنی، دقت کنید که کفش باید کاملا اندازه و متناسب با سایز پای شما باشد. تنگ بودن کفش ایمنی یا گشاد بودن آن، خود می تواند موجب آسیب به پاهای شما شود. کفش ایمنی را انتخاب کنید که دارای قوس های استاندارد باشد. قوس استاندارد به شما کمک می کند تا بدون خسته شدن و درد گرفتن پاها، ساعات بیش تری را صرف کار کردن کنید.

مرکز فروش مستقیم کفش ایمنی

هوبر به عنوان یکی از مراکز فروش مستقیم کفش ایمنی، سال ها با حفظ کیفیت، ماندگاری و قیمت مناسب توانسته است در بازار فروش کفش های ایمنی جای خود را به خوبی تثبیت کند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، با ما در ارتباط باشید.

تماس ایزوگام هوبر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقــای بـــاهـــر

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09195437669

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه هوبر شما را به خرید بهترین محصولات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *